5 niedziela zwykła – ogłoszenia 4 lutego 2024

1. Dziękujemy  drugiej grupie mieszkańców Kątów za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. W najbliższą sobotę prosimy o pomoc trzecią grupę mieszkańców tej miejscowości.
    Bardzo dziękujemy mieszkańcom naszych bloków nie tylko za obsadzenie i ubranie choinek, ale także za ich rozebranie i sprzątnięcie.
    Dziękujemy zaangażowanym osobom za przygotowywanie do liturgii kaplicy w Radachówce.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Spotkanie różańcowe po Mszy świętej o godzinie 12.30 i procesji poprowadzi męskie Koło Żywego Różańca.
  3. W naszej parafii rozpoczynamy kolejny kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 19.00.
  4. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mogą się już zapisywać na spotkania duszpasterskie. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  5. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o spotkaniu w najbliższy piątek o godzinie 17.00.
  6. Powoli kończymy kolędę. Zapraszamy rodziny i osoby, które nie mogły przyjąć księdza w oznaczonym czasie, aby umówiły się z jednym z nas indywidualnie, jeśli sobie tego życzą.
    Porządek kolędy w najbliższym czasie:

• PONIEDZIAŁEK 5 lutego:
      • od godziny 9.00 – Sępochów od strony Nowej Wsi do kapliczki obok państwa Socików;
      • od godziny 18.30 – Kołbiel ul. Szkolna;
    • WTOREK 6 lutego:
      • od godziny 9.00 – Sępochów od w/w kapliczki w kierunku Dobrzyńca;
      • od godziny 16.00 – Kołbiel ul. Targowa;
    • ŚRODA 7 lutego:
      • od godziny 9.00 – Kołbiel ul. Zamoyskiego, Kilińskiego, Nadrzeczna, Orzechowa i Dąbrowskiego;
      • od godziny 18.30 – Kołbiel ul. Parkowa;
    • CZWARTEK 8 lutego:
      • od godziny 9.00 – Kołbiel ul. Starowiejska;
      • od godziny 16.00 – Kołbiel ul. Traugutta;
    • PIĄTEK 9 lutego:
      • Dzień bez kolędy;
    • SOBOTA 10 lutego:
      • od godziny 9.00 – Kołbiel ul. Kościuszki i Rynek.